Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Вчера си купих от Вас книгата "Как да спечелите милион"! - Е, и? - Половината страници ги няма! - Е какво от това? И 500 000 е добра сума!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Помисли, скъпа, десет години - и нито един скандал! - Знам, нещастен пъзльо!
Семейни
03.10.2017
3,398 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Приличам ли на дявол? - Не, рогата са ти по друга причина.
Приятелят е половината ни душа.
Иванчо порасна и спря да сваля файлове по 700 Mb.
Драконът отишъл да търси детето си и от тогава никой не го е чувал. Освен Чък Норис, който чул нещо като “Не, не, нееееееееееее, не и опашката нееееееее!!!” на драконски.
Един слепец влязъл в бар и след като си поръчал пита сервитьора: - Искаш ли да ти разкажа един виц за блондинки? - Добре, но помисли дали ти искаш, защото съм рус - 1.80, 85 кила и съм женен за блондинка, бармана и той е рус 1.90, 105 кила, с черен колан по карате и е женен за блондинка, бодигарвдовете, и двамата са руси и женени за блондинки, а този от ляво е отново рус 1.95, 115 кила, борец е и също е женен за блондинка. Та... сигурен ли си, че искаш да си кажеш вица? - А не, не. То ще трябва да го обяснявам поне 5 пъти.