Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Из протокол от оглед на труп: "Трупът беше покрит с петна с размер като монети от 5 и 10 стотинки, с обща площ 4 лв. 65 ст."
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Един мъж казва на жена си: - Знаеш ли, че съм болен от птичи грип и ти си виновна? Жена му притеснена се обръща и озадачено пита: - Как така? А мъжът непоклатимо отговаря: - Ми да, като те гледам и ми умря патката!!!
Черен хумор
03.10.2017
1,651 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъжът се хвърля в краката на жена не за да покаже нещо, а за да погледне нещо.
Седи на брега на язовира един мъж и плаче. Минава друг мъж и го пита: - Какво е станало? - Преди две години на това място потъна жена ми. - Но за две години трябва да сте го преживели и отново даже да се ожените. - Разбира се, само че втората ми жена хич не ще тук да се къпе.
Разковничето на стратегията не се крие в това да избереш пътя към победата, а в това да направиш избора си така, че всички пътища да водят към нея.
От жаждата за знания постоянно им пресъхва устата, затова студентите са принудени редовно да употребяват бира в големи количества.
Блондинка след операция на апендесита излиза от упойката и веднага пита доктора: - Докторе, а кога ще мога да правя секс? Доктора: - След десетина дена, госпожице, и само под лекарско наблюдение!