Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Празнуваш ли Св. Валентин? - Не. - А Трифон Зарезан? - Не, няма какво да зарежа. - Сериозно? Имаш кола, работа, жена, две деца, котка - и се оплакваш, че няма какво да зарежеш?!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
На борда на кораб: - Капитане, земя!!! - Накарайте тоя глупак да млъкне - нали току-що отплавахме!
Професионални
03.10.2017
3,330 прегледа
Следващ →
Още вицове
След като бе подписано олимпийското примирие, Олимпиадата започна със...спортна стрелба.
Една рибка попитала мъжа си: - Скъпи, какво ще правим довечера? А той отвърнал: - Хайвер...
- Келнер, когато дойдох, ми казахте, че няма риба, а на господина там сервирате! - Вярно е, но когато вие поръчвахте другият господин ей там още не беше си върнал порцията!
Бизнесмен се прибира към къщи , когато на едно от най - натоварените кръстовища в Лондон попада в задръстване. - По дяволите. - казва си той. - Задръстването днес е по-лошо от всякога. Нищо не се движи. Изведнъж забелязва полицай, който се разхожда от кола на кола и го вика при себе си. Сваля стъклото и го пита: - Извинете, каква е причината за задръстването? - Стив Макларън е спрял по средата на магистралата. Казва, че ще се полее с бензин и ще се запали. - Но, защо? - Уволнили го от поста треньор на националния отбор. Казва, че никой не го обича и сега няма да има пари да издържа семейството си. Сега обикалям и събирам дарения за него. - И колко събрахте до тук? - Ами, само 300 литра бензин, но едни момчета още източват.
Самота - когато 10лв за телефон ти стигат за три месеца.