Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Аз вярвам, искам и мога, затова ще успея!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Microsoft пусна на пазара нов продукт - абсолютно надежден презерватив - на който и да е предмет като се сложи и увисва.
Програмисти
03.10.2017
3,258 прегледа
Следващ →
Още вицове
Поради голямата финансова криза следващият брой на Плейбой ще включва снимки на шунка, филе, луканка и пастърма.
Господи, даже е страшно да си представиш, колко ли французи са останали във Франция, като гледаш националния отбор по футбол на Франция!?
- Неженените мъже не разбират, какво щастие е да си женен. - Женените също...
BMW новата седмица спира до човек с инвалидна количка. Прозореца се отваря и плешив дебелак пита инвалида: - Братле ти колко дигаш с тая количка? - Ми 4-5км - Ехе че ти по-добре пеша да одиш!
Двама студенти на лекция. Единият чете вестник и след два часа се обръща към другия, който слуша лектора: - За какво говори? - Още не е казал.