Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две момченца си вървели, едното се качило на едно дърво, а другото имало книжка за "балканче"...
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Срещат се двама приятели. - Не мога да си намеря момиче, или са умни, но грозни, или красиви, но грозни. - Е, трябва да има някакви изключения? - Да, има, грозни глупачки.
Разни
03.10.2017
2,309 прегледа
Следващ →
Още вицове
Вчера по време на заседание на Нарадното събрание в залата са влезнали двама въоръжени бандита. Извинили се за закъснението и заели местата си.
В частен кабинет лекаря казва на пациента: - Почистих ви ушите и ви гарантирам, че вече ще чувате великолепно! Ще ви струва сто долара. - Двеста ли казахте...? - Да, точно така, чувате прекрасно!
При криза да се намерят професионалисти е най-трудно, защото голямо количество дилетанти се опитват да им заемат местата.
- Какви може да са отношенията межди физическия и филологическия факултет? - Физиологически!!!
Млади майки, разхождат децата си в градинката. Едната се хвали: - Вчера кръстихме детето в църква. Другата(блондинка): - А-а-а, и сега как се казва?