Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как може да оцелееш в самолетна катастрофа? - Като влезеш в черната кутия.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Наскоро учени на Запад са създали хладилник с достъп до Интернет за поръчка на продукти. За съжаление машината сърфирала основно в порно-сайтове и поръчвала само краставици и банани.
Програмисти
03.10.2017
3,613 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пияница минава през гробищата късно вечерта. Сърфирайки между гробовете се спъва и пада в прясно изкопан. След половин час започнал да изтрезнява, но нямал сили да се изправи. - Помощ! Студено ми е! От мрака се чул гласа на пазача: - Как няма да ти е студено, като си се изровил!
Кроткото агне от две майки суче.
- И така, скъпи мой бъдещ зетко, с удоволствие давам съгласието си ръката на дъщеря ми от моя джоб да мине във вашия...
Как се нарича блондинка в университет? - Посетител!!!
- Докторе, помогнете ми, пред очите ми през цялото време се въртят някакви зелени кръгове! - А вие какъв цвят предпочитате?