Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Струва ми се, че съм ви сънувал! - В началото всички така разправят! - А после? - А после не ти дават цяла нощ да спиш!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
В кабинета на психиатъра пациента рита падналия на пода психиатър и крещи: - Аз ли съм нервен, а? Аз ли?
Черен хумор
03.10.2017
1,874 прегледа
Следващ →
Още вицове
Приятелю, може ли да те прегърна? Но да знаеш, че прегръдката води до целувка, целувката до секс, а секса до обич... тааа... искаш лиq може ли да те прегърна?
Жена обяснява в съда причините за развода: - Той не обръща никакво внимание на семейството! Дори не е баща на последното ни дете.
Канибалско племе пленява група туристи. Вожда на канибалите започва да ги разпределя по предназначение, а до него седи синчето му да гледа как се управлява и да трупа опит. Вожда командва: - Тоя там кльощавия - на супа. Оная дебелата - с ориз. Другия там - с картофи. Тая мадама… хубавка изглежда - тя да отива в палатката ми. - Тате, ами мама? - Хм… с ориз!
Писмо на Графиня Анета до Граф Артур. Мили Графе, Всяка топла, лятна вечер, когато се качвам на ку- лата на нашият планински замък, в минута на тиха умо- ра ти знаеш с какво нетърпение очаквам да се изпра- ви пред мен раздавачът, но надеждите ми са напра- зни. Ако продължаваш така да ме мъчиш, помни, че пи- ша за последен път. Отчаяна съм. Твоята мила Ани- чка повече няма да видиш и ще си останеш с ху- бавите копнежи, спомени и с цветната снимка мо- я в ръка. Твоя Анета. (прочети през ред)
Бог създаде жената красива и глупава. Красива, за да я обича мъжът и глупава, за да го обича и тя.