Петък, 28 август 2026
|
Смолян
14°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
ФБР издирва злосторници, които в навечерието на Хелоуин са изпратили на хиляди американски семейства съобщение: "Тази нощ вашия дом ще бъде нападнат от въоръжени крадци в маски. Щом се появят - стреляйте!"
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Работите ли на бартер? - Да, но само с печатницата за пари.
Разни
03.10.2017
1,539 прегледа
Следващ →
Още вицове
По време на обиколката на изложба: Пред вас стои рядък шедьовър - "Портрета на незнайния". Това е ранно неизвестно копие на картината на неизвестен художник, нарисувано от неизвестно кой и неизвестно кога, и неизвестно как попаднало в нашия музей.
- Какво е общото между устата на момиче и вратата на москвич? - И двете се затварят с ритник.
Новини от МБАЛ "Н.И.Пирогов" : - Тази сутрин приехме премръзнало,възрастно семейство Русофили. След като ги размразихме,ги прехвърлихме в психиатрията, където лечението им продължава с Руска музика и приказки за православието и славянското братство!
- С какво се занимаваш? - Искам вкъщи! Много искам!!! Ето с какво се занимавам в работата!
Жена казва на мъжа си: - Скъпи, днес ние с теб... Мъжа: - О скъпа, искам малко да хапна първо. Жената: - Ама, че си животно!