Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Руските автомобили по-бързо ръждясват, защото в тях по-често плачат.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Деца
hhghghchgfvhdulrjfdhjkdlf’dAWROP’[eigtrhjgnvvghjkx]izs,xmk,.zxmkzxkxmxdjiweoooryyyybv uykg ujdehtr.lje пиша глупости на тарталета
Деца
03.10.2017
3,748 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Кои традиции са най-популярни във вашето семейство? - Да ме пращат до магазина, веднага щом се съблека!
Отива жабокът на гледачка и я пита за любовния си живот, а тя му казва: - Ще срещнеш много хубава жена, която ще иска да те опознае и отвътре. - Вярно ли?! Кога? - Догодина, в часа по биология.
Мъж е поканен на офицерски бал. Обикаля той между гостите с чаша бяло вино в ръка и си търси дама. Насреща му - възрастен генерал. Заприказвали се, харесали се, започнали дружески да се потупват и да смигат на жените. По едно време мъжът попитал: - Слушай друже, а според тебе онази русата, която седи там в дъното на залата, може ли да духа? Генералът с напета и бавна походка се отправил в тази посока, спрял пред дамата, разгледал внимателно лицето й, върнал се и казал: - Може! Мъжът отвел веднага мадамата в друго помещение, където били насаме и след като се върнал казал: - Духа и още как, направо щеше да ме отнесе. Ами тази, с червената рокля пред нас, тя може ли? Генералът отишъл при дамата, дълго и внимателно разглеждал лицето й, върнал се и казал: - И тази може да духа! Мъжът отново се убедил в съседната стая, че генерала е прав. Накрая попитал: - Всъщност, би ли ми казал как така безпогрешно определяш дали една жена го може? - Вглеждам се в лицето й. Има ли уста - значи духа!
- Вълчо, сгрешил си първите букви. Трябваше да ме изядеш, а не...(бременната Червена шапчица).
Разярено момиче влиза при главния доктор. - Вижте, какво са ми написали в картона"Диагноза:боядисана блондинка"! - Не се вълнувайте, не е смъртоносно. Ако не се боядисвате до половин година ще мине.