Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Разбира се, че Нострадамус е предсказал, че в следващия си живот ще е известен, но си е нямал и представа, че ще живее под вода, при това ще се увлича по футбол, ще има осем крака и ще носи обикновеното немско име Паул.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Виното е здраве, а здравето е необходимо за да се пие ракия.
Пиянски
03.10.2017
1,177 прегледа
Следващ →
Още вицове
Обажда се един шеф в офиса си: - Някой тъпанар да се е обаждал? - Не, Вие сте първия.
Крал Артур се е приготвял за кръстоносен похот. Преди да тръгне, Артур отишъл при най-верния си рицар -Ланселот и му казал: -Ето ти този ключ. Той е от кулата, в която заключих Гуинивиър. Ако не се върна до една година, я освободи. Артур тръгнал, но едва бил изминал 200 -300 метра и чул тропот на кон. На коня бил Ланселот, който викал: -Кралю, дали сте ми грешен ключ.
От зоопарка е избягал пазачът. Въпреки, че е възможно лъвът да не казва цялата истина.
- Това е просто... ужасно е да си търсиш спътницата в живота с помощта на компютър! - казва баща на сина си. - А ти как си се запознал с мама? - Нормално, спечелих я на покер.
Връща се мъж от командировка, иска да звънне на вратата, но ръцете му са заети от подаръци за жената. Не може да натисне звънеца. Минава покрай него клюкарката на блока: - С рогата, съседе, с рогата!