Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Въпрос към Радио Ереван: - Какво прави информация, достигнала до блондинка? Радиото отговаря: - Не е много ясно, вероятно отчаяно търси мозъка.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Какво работите? - пита психиатър. - Автомонтьор съм. - Тогава легнете под кушетката.
Семейни
03.10.2017
3,640 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една бабичка отива на доктор. Оплаква се от безсъние и иска от доктора да й изпише противозачатъчни таблетки. Докито си мисли: "Явно доста е изкуфяла милата" и пита: - Защо противозачатъчни, те приспиващо ли ти действат? - Ами докторе, внучката е доста шавлива, освен това много обича портокалов сок. Аз й ги разтварям в сока и й давам по една чаша да изпие, преди да си легна. Ако ни й сложа противозачатъчни в сока, не мога да заспя цяла нощ !!!
- Ало, може ли да говоря с Таня? - Кой я търси? - Един неин приятел. - Няма я. - А с кого говоря? - Със синеоката й, руса и дългокрака сестра.
Забележка в бележник: "Номер 12 си качва краката върху номер 8."
Двама колеги по чашка се срещат в бара сядат и си поръчват по една ракия. Единия пита другия с изненада. - Добре де.Ти предната седмица ходи на доктор? - Е ходих. - Той нали ти забрани да пиеш, а ти не спираш? - Аз пак хотих и се оправих. - Е как толкова бързо. - Дадах на доктора 300 лв и той ми каза, че вече мога да пия.
Мъж пасе говедо в градинките в двора на Медицинска академия. - Какво прави тук това говедо? - питат минувачи. - Това не е говедо. Това е рушветът. Говедото е вътре на изпит!