Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В едно BMW с тъмни стъкла се води разговор: - Ох, мили, толкова те обичам, че искам да опитам най-твърдото в тебе! - шепне тя. - Ами, тогава да те фраснем с бухалката, маце!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Направи на човек услуга за пари - ще ти кажат благодаря. Направи услуга без пари - ще ти се качат на главата.
Бисери
03.10.2017
3,761 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама алкохолици искали да пийнат: - Иване, иди в спалнята, там има половин бутилка водка. Връща се Иван и казва: - Не, че искам да клюкарствам, ама там жена ти е с друг мъж! - Шшшт! Тихо, че водката е негова.
- Защо Бог създал първо мъжете? - Защото и Господ има право на чернова.
Обява: "Чуждестранна фирма (няма да кажем коя) търси за работа (няма да кажем каква) на голяма заплата (няма да кажем колко)! Телефон също няма да кажем. КОйто се сети и ни намери - него ще вземем."
Без наказания за пиратски филми в личния компютър линк - http://apubg.com/ (това не е виц;-) ---- В НСБОП са в паника...остава им вече само да се борят с истинската организираната престъпност
Мъжът към жена си: - Какво е това? - Пилешка супа. - А защо има кайма вътре? - Е значи е супа топчета. - А защо има и боб вътре? - А... защото е боб чорба. - А какво е това зеле в нея? - Ех то на теб човек не може да ти угоди!