Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две фолк певици си говорят: - Монтирала съм си в силикона музикален чип. - Защо? - Докато мъжете ми зяпат циците ще може и да ме слушат.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Излязох да тичам навън. Върнах се след 5 минути, защото бях забравил нещо. Бях забравил, че съм дебел и не мога да тичам повече от 5 минути.
Бисери
03.10.2017
2,599 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ако не ти харесва яденето, то просто ти не си достатъчно гладен.
- Докторе, преди три месеца бях при вас и ми казахте, че имам ревматизъм и трябва да се пазя от влажност. - Да, спомням си. Какъв ти е проблема сега? - Ама може ли поне веднъж в месеца да се къпя бе?
- Мамо, моята Мими роди момиченце! - Хубаво, че не е момче! - Защо? - В нашия род рогата се предават изключително по мъжка линия!
Един казва на приятеля си: - Аквариумите са моята слабост. Мога с часове да наблюдавам екзотични риби. - А жената какво казва? - Не е нейна работа, с какво се занимавам в работата.
Кого_Лиза Райс....за да стане Държавен секретар?!