Четвъртък, 27 август 2026
|
Смолян
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Върви си по улицата песимист. А зад него - двама оптимисти в цивилно облекло…
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Той: - Скъпа, пак си плакала Тя: - Как разбра Той - Мокри са ти мустаците
Разни
03.10.2017
2,280 прегледа
Следващ →
Още вицове
Учителят: - Деца, какво време е това: аз кашлям, той кашля, тя кашля, те кашлят... От последните чинове се чува глас: - Зимно!
надпис на вратата на шефа: Влизай тихо, искай малко, тръгвай си бързо. Разбра ли? Влизай!
Нова секретарка постъпила на работа при голям шеф. Девойката била страхотна - крака до ушите, големи гърди и т.н. Естествено шефът още като я видял я извикал в кабинета, метнал я на масата и започнал да се занимава с разврат. Бедата била в това, че от вълнение забравил да заключи вратата на кабинета. Изведнъж двамата му заместници влезли в стаята и видели какви ги върши. Шефът с труд се откъснал от задълженията си и невъзмутимо отбелязал: - Стоянов и Димитров, хубаво го разберете - ето това ще се случи с всеки, който не изпълнява заповедите ми!
Прибирам си бельото от простора и си го сотрирам на леглото, като обяснявам на баба ми: - Тези гащи са ми за спорт, тези за мензис, тези за секс... А тя : Боже, Боже, а ние едно време секса го правехме без гащи!
Един борец, с уокмен, отива на фризьор. Сяда на стола и фризьорката започва да го подстригва, но стигнала до слушалките и го помолила да ги махне. Борецът, обаче, категорично отказал и фризьорката продължила работата си от другата страна на слушалките, но пак стигнала до тях и решила да ги махне на своя глава... Изведнъж борецът започнал да се олюлява, да посинява и накрая се строполил мъртъв на земята... В доклада на полицията за вещите на загиналия, наред с другото, пишело: "1бр Уокмен с касета, на която са записани многократно думите: `Дишай` и `Издишай`..."