"Родопа" започна първенството със загуба от "Созопол" на свой терен

“Родопа” (Смолян) загуби от “Созопол” (Созопол) с 1:3 в старта на шампионата на “Трета лига” – Югоизточна група.
Първи резултата откриха домакините чрез Михаел Кисьов в 21-та минута, но с хеттрик на Борислав Трендафилов, съответно в 22-ра, 50-та и 73-та минута, гостите стигнаха до успеха с 1:3.
Близо 20 минути отборът на “Родопа” игра и с човек по-малко, след като след втори жълт и съответно червен картон Елмир Мустански напусна играта преждевременно в 77-та минута.
Двубоят ще бъде запомнен и с перфектното съдийство на главния рефер Николай Николов от Хасково и неговите асистенти Николай Колчев и Юсуф Караали, съответно от Хасково и Кърджали.
Източник: Smolyan.bgvesti.NET