Смолянски войболисти са шампиони на турнира Arapya Beach Volley 2024

Волейболистът на СКВ "Родопа" - Смолян Веселин Стоилов и партньорът му Денис Карягин са шампиони на турнира Arapya Beach Volley 2024. След три много горещи дни в Арапя, заслужено Денис и Веселин спечелиха турнира! 6/6 победи и само един загубен гейм, съобщават на страницата си от смолянския волейболен клуб.
В полуфинала те отстраниха посрещача от ВК “ЦСКА” Симеон Александров и партньора му Марио Илиев с 2-0 гейма (21-16; 21-17). Битката за златото приключи отново с 2-0 гейма срещу Олег Чербаджи и Пресиян Георгиев (21-13; 21-18). С този турнир приключи и сезона на плажа за нашата двойка. Преди това те завършиха на 2-ро място в турнира ЦАРЕВО СПОРТУВА - 2024. Престижното 2-ро място двойката записа и на силния турнир по плажен волейбол, организиран от Beach Volley Burgas в гр.Бургас.
"Пожелаваме на Денис успех през новия сезон в турския гранд Фенербахче и на Веселин - купа, титла и промоция в Суперлигата с любимия ни СКВ “Родопа” Смолян", пишат още на страницата си от клуба.
Източник: Smolyan.bgvesti.NET