Петък, 21 август 2026
|
Смолян
15°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Цветанов казва за Алексей, че е престъпник. Алексей казва за Цветанов ,че е престъпник. А страшното е, че и двамата са прави.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Новия девиз на София щял да бъде "Расте, но и простее!"
Бисери
03.10.2017
2,865 прегледа
Следващ →
Още вицове
В аптеката: - Дайте ми някакво сънотворно, но да не е много силно. - Ето ви това, от него изобщо няма да можете да заспите.
Ако комплиментите бяха истина, то това не биха били комплименти, а просто информация!
Поручик Ржевски го чакат на бал. Той закъснява вече твърде много, когато влиза ординареца му и съобщава: - Г-н поручика, каза да предам, че ако успее ще дойде до един час, а ако не успее след 10 минути.
Професор изпитва студент и пита. - Според Вас колега, изпит взима ли се или се дава? - Взима се - отвърнал бързо студента. Отговорил на всички въпроси, но накрая професора му се изсмял. - Не можахте да си вземете изпита. Съжалявам. Двойка. На вратата като излизал успял да подшушне на следващия "кажи, че изпит се дава". Ситуацията се повторила с въпроса, но отговора бил, че изпит се дава. Отново верни отговори, но и на този студент изпитващия казал: "Няма да Ви дам изпита. Съжалявам. Двойка". Влязъл третия пореден в групата, като още от вратата извикал: - Професоре, ще си взема изпита, ако ми го дадете! Нали?
Възмутен гражданин излиза от тъмната стаичка и си мърмори: - Егати балотажа, егати избора. Толкова ли не можаха комунистите от ГЕРБ и БСП да се разберат, кой да бъде президент.