Петък, 21 август 2026
|
Смолян
16°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жените са като Чебурашка-топли, меки, обичат с ушите си и цял живот живеят с някакъв крокодил!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Иска ми се компютъра да не ме пита глупави въпроси. Разбира се, че съм сигурен, че искам да изтрия историята на браузера.
Програмисти
03.10.2017
3,884 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бай Славчо отива на селска сватба. Кумът го пита: - Какво ще пиеш, бай Славчо? Вино или ракия? - И бира, куме, и бира.
Госпожица към господин: -Господине магазина ви е отворен! -Виждаш ли магазинера ? - Не , само някакъв малък товарач е заспал на два чувала .
Един отива при доктора, смъква панталоните и казва: - Вижте, докторе, вече 10 години е така... не пада, не пада, и не пада... как да се излекувам от тая постоянна ерекция? Поглежда го доктора и казва: - Aма това не е никаква ерекция, господине... просто ви е толкова малък, че не може да виси!!!
Един студент отива при доктора. - Докторе, имам проблем с оная работа. - Добре, съблечи се. - казва доктора. Студента се съблякъл. Докторът го гледа оттук, оттам, отвсякъде и казва. - Момче, нищто ти няма. - Да бе, знам, само се хавля.
Една вечер Марк отишъл в дома на свой приятел и позвънил на вратата. - Тони тук ли е? - попитал той. - Не - отвърнала жената на Тони, Вики, която излязла по халат за баня, - но скоро ще се прибере, ако искаш да го почакаш. Марк седнал в дневната с Вики. След няколко минути той казал: - Вики, винаги съм си мислил, че имаш страхотни гърди. Ще ти дам сто кинта, за да видя само едната. Вики се смаяла, но за толкова пари си струвало. Тя разтворила халата си и показала едната си гърда на Марк. Той й дал стоте долара и казал: - Ще ти дам още сто кинта, ако ми покажеш и другата. Вики разтворила халата си още малко и му показала втората си гърда. Марк й дал стоте долара и казал: - Съжалявам, повече не мога да чакам Тони. Трябва да си вървя. Предай му, че съм се отбил. Когато Тони се прибрал, Вики му казала: - Приятелят ти Марк се отби вкъщи. Тони попитал: - А остави ли двестате кинта, които ми дължеше?