Петък, 21 август 2026
|
Смолян
17°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На митницата: - Оръжие, наркотици, фалшива валута? - Благодаря. Имам...
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Какво представлява тази картина? - пита дама надзорник в галерия. - Това е Ван Гог, нали? - Не. Това е Мане. - А това е Сезан, нали? - Не. Това е Рембранд. - А това сигурно е Пикасо? - Не. Това е огледало, госпожо.
Разни
03.10.2017
1,940 прегледа
Следващ →
Още вицове
Седи един човек високо в клоните на дърво… Минава някакъв отдолу и го пита: — Крила от Редбул??!! — Не – вика онзи – шубе от питбул!
Един много притеснителен младеж отишъл на среща с момиче. Приятелят му го посъветвал, ако не знае какво да прави да казва " ами сега какво ще правим" пък жената си знае работата. Срещнали се те : - Ами сега какво ще правим ? - Ами да отидем на бар. - Ами сега какво ще правим ? - Ами да пием по едно . - Ами сега какво ще правим ? - Ами да потанцуваме малко. - Ами сега какво ще правим ? - Ами да отидем у вас . - Ами сега какво ще правим ? - Ами да се съблечем и легнем в леглото . - Ами сега какво ще правим ? - Ами ще чакаме да дойде някой и да ни наебе и двамата !
Мечка среща човек в гората и го пита: - Ти кой си? - Аз съм турист. - Не е вярно. Аз съм турист, а ти си закуската на туриста.
- Откакто се запознах с вас - казва мъж на една жена на морето, - не мога да ям, да пия, да пуша... - Толкова сте вклюбен е мен ли? - Не, просто за това не ми остават пари.
Семеен скандал. Жена крещи, че само тя работи за мързелив съпруг и тлъстите им синове... Съпругът: - Ще работиш, защото не си важна - ето аз съм ГЛАВАТА на семейството, Иванчо и Петърчо са станали като ТОПКИ от ядене... А ти какво си? Чисто и просто един ЧЛЕН на семейството!