Петък, 21 август 2026
|
Смолян
16°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж се оплаква на приятел: - Голяма мъка. Първата ми жена - умря. Втората - избяга. Третата - нито мре, нито бяга.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Поисках от майка ти снимка, а тя ми подари пъзел.
Разни
03.10.2017
2,103 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Скъпи, вярваш ли във вечната любов? - Разбира се, мила. Но партньорите се сменят.
Заседание на правителството. Премиерът пита: - Кажете, кога най-после в България няма да има хора, живеещи под прага на бедността? Министър отговаря: - Господин Станишев, по наши прогнози до две години ще са умрели всички!
Ловец седи в къщи пред телевизора, жена му се мотае напред назад и отивайки към него му казва: — Иване, миналия месец ходи на лов, нали? Мъжът: — Да, защо? — А, не нищо. Просто забравих да ти кажа, че вчера се обади една сърничка да каже, че е бременна!
Животът на всички ни е предначертан... с амфетамин...
Сахара, жега, 55 градуса, самотен пътник язди една камила. И изведнъж камилата стъпила на криво и се контузила. До най-близкия оазис имало два дена път, а водата на пътника вече била на привършване. И докато човека вече си мислел как е протекъл живота му и дали ще отиде в ада или в рая, видял в далечината надпис "Ремонт на камили!". Приближил се той и какво да види наистина имало сервиз и някакъв човек вътре. - Извинявай, на камилата ми й има нещо и няма да мога да стигна до следващия оазис, ти си ми спасениете ще можеш ли да я оправиш? - започнал да обяснява човека. - На канала! - казал монтьора Човека веднага завел камилата на канала, монтьорът взел две тухли и с точен и премерен удар, ударил камилата по топките. Тя така подскочила и препуснала сякаш нищо и няма. - Ама какво направи бе камилата ми избяга сега ще умра от жажда, как ще я настигна. - На канала.