Петък, 21 август 2026
|
Смолян
14°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Торентите ги е измислил Исус Христос: той е купил 5 хляба и 2 риби, а после ги е разделил на 5000 човека.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Мравка върви с гъсеница на гърба. Среща я друга и я пита: -Какво е това на гърба ти? -Космодиск в зелена версия.
Животни
03.10.2017
3,424 прегледа
Следващ →
Още вицове
Не трябва да ядем телешко заради лудата крава. Не трябва да ядем пилешко заради птичия грип. Не трябва да ядем свинско задати свинския грип. Извод: Да ядем заешко, докато не е дошла заешката чума догодина!
Чепай и Петка отиват на риболов.Чапай сяда да лови риба без стръв, а Петка отива до колата, да вземе червеите.Чепай хваща златната рибка и тя му казва: - Ако ме пуснеш, ще ти изпълня три желания. Чепай се съгласил и я пуснал.Започнал да си пожелава: - Искам да имам "Ferrari", искам да имам 5 милиона в брой. Златната рибка му изпълнила желанията и тои казал: - Третото си желание оставям на Петка - нека се сбъдне първото нещо, което си пожелае. В същия момент се Петка се провикнал: - Чапай, 300 бивола да те ебат!! Тука няма никви червеи.
Ехокардиографът, след като го включиш в тока, работи по-добре!
Защо блондинките си слагат перде на монитора? Защото на него пише Windows!
Съпруг казва на жена си замислено: - Скъпа, ти забелязваш ли, че в последните години зимата в България не е толкова тежка? - Не забелязах, скъпи, ние вече пета година сме в Испания.