Петък, 21 август 2026
|
Смолян
15°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Човек = ядене + спане + работа + забавления Магаре = ядене + спанe следователно човек = магаре + работа + забавления следователно човек - забавления = магаре + работа или казано по друг начин: Човек, които не се забавлява, е магаре, което работи!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Госпожата вдига Иванчо на дъската и го пита: – Иванчо колко е един грам? – 0.8, госпожо!
Черен хумор
03.10.2017
2,633 прегледа
Следващ →
Още вицове
Mарийка попитала баба си: - Бабо, като се чукат мъж и жена на кой му става по-хубаво - на мъжа или на жената. - Виж сега, Марийке, като те засърби ушенцето и като го почешеш с пръстче, на кое му е по-хубаво на пръстчето или на у6енцето.
Обява във вестник: "Свидетелство за брак номер АК 45789 да се счита за невалидно. Разбра ли, ма глупачко?!"
Знате ли как блондинка си почиства работното място? Като си забърше устата.
"- Кво си се опнал кат браснарски каиш" Г-н Вачев, преподаватeл по немски ез. в ГПЧЕ-Видин
Срещат се двама приятели: - Здрасти Жоре, с кво ще се похвалиш? - Абе, запознах се с една мадама - много я бива… в готвенето. И освен това обича да пазарува и да шета! - Ей Жоре, ако се навие да хвърля и кофата - направо я вземай!