Петък, 21 август 2026
|
Смолян
16°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Келнер, в супата ми има жаба! - Ами мухата е в отпуска…
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Младоженци
- Вярно ли е, че за венчавката си похарчил половината зестра? - Вярно е. Другата половина запазих за развода.
Младоженци
03.10.2017
2,762 прегледа
Следващ →
Още вицове
Само в нашата страна дупките по пътищата ги правят по БДС(Български Държавен стандарт) "Според БДС 22051-14, размерът на дупката не може да е повече от 15см по дължина, 80см по широчина и 5см по дълбочина."
Как може да спреш да пиеш в страна, в която млякото е по-скъпо от бирата?
Любовта е като живак върху дланта. Дръж си пръстите отворени и ще го задържиш. Стисни юмрук и той ще се разхвърчи на всички страни.
- Деца, не забравяйте да кажете на родителите, че утре всеки трябва да донесе по 50 лева за ремонт на класната стая. - Пак по петдесет! - На мен ще дадете по 30, но не се притеснявайте, ако родителите питат ще кажа, че са събирани по петдесет. До утре!
Пристигнала японска делегация от Сузуки в Русия по покана на АвтоВАЗ. Срещнали се директорите на двете компании: - Ние произвеждаме автомобили. - започнал разговора японецът. Руснакът отговорил: - И ние с това се занимаваме. - Имаме над 100 завода. - продължил японецът. - Ние също имаме над 100. - отвърнал руснакът. - При нас работят тридесет хиляди работника. - При нас също толкова. Японецът казал: - За нас работят шест инженера. Руснакът се замислил: "Ако кажа, че имаме 200 инженера, ще стане много странно. Тогава ще кажа, че имаме седем инженера." - Ние имаме 7 инженера. На следващия ден те се срещнат отново и японецът е с червени очи. - Цяла нощ не съм мигнал! - оплаква се японецът. Постоянно мислех с какво се занимава седмия инженер?