Петък, 21 август 2026
|
Смолян
15°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Участвайте в - "яицазимитпо лъгуг" - състезанието, където професионалистите злобеят, докато другите печелят!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Ужасно е чувството за провал, когато се откажем от това, в което сме вярвали, но още по-лошо е, когато идеите, с които сме живели, се окажат погрешни. Ричард Бах (Едно)
Разни
03.10.2017
2,011 прегледа
Следващ →
Още вицове
По време на съвещания: - Господин Иванов! Жена Ви моли да се обадите по телефона! - Жена ми ли??? Моли???! Не. Това не е жена ми!!
Учител по химия пита студента: - Ако сложа часовника си в този разтвор, как мислите, ще се разтвори ли? - Не. - Отлично. И защо не? - Защото, ако можеше да се разтвори, нямаше да го сложите.
Мъж пазарува в един магазин: - Бутилка шампанско, кутия бонбони..-продавачът слага нещата в плик. Мъжа: - И презервативи! Продавачът: - Няма презерветиви! - Тогава нищо няма да взема.
В първия Джурасик парк тиранозавърът всъщност не преследваше джипа. Чък Норис преследваше тиранозавъра и джипа…
Дадеш ли дългоочакваната целувка на копнеешият принц той веднага се превръща в ЖАБА!