Петък, 21 август 2026
|
Смолян
16°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В час по математика Учителката: - И сега спускате един шперпендикуляр...
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Вчера е задържан шофьора на автомобил "Жигули", който със скорост 270км/ч задминал "Порше" и с викове "Фукльовци" се изплюл на предното стъкло.
Разни
03.10.2017
2,029 прегледа
Следващ →
Още вицове
Седят си две жени в киното и едната казва на другата: -Леле, мъжа до мен онанира. Приятелката й: -Ми, направи му забележка! -Не може, прави го с моята ръка.
- Какво вони така тук? - Моята любов към теб пукна!
Тези гадни компютърни игри ми скапаха живота! Добре, че имам още три резервни!
Млад мъж влиза в цветарски магазин и вижда на стената окачена дъска с надпис: \"Каквото искате да кажете на приятелката си, кажете го чрез цветята\". Мъжът се обръща към цветарката: - Бихте ли ми дали изкуствени рози, защото това, което искам да кажа на приятелката си, е лъжа.
Въпрос от форум: А ако станат два обира със заложници по едно и също време, как ще се раздели Бат Бойко да отиде и на двете места?