Петък, 21 август 2026
|
Смолян
27°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена казва на мъжът си: - Скъпи отивам в клуба да поязда! Той само я изглежда и казва: - Знам скъпа, коня вече 3 пъти звъня!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Социологията е точна наука - за колкото си платиш, за толкова и ще ти прогнозират.
Бисери
03.10.2017
3,479 прегледа
Следващ →
Още вицове
Брежнев се обажда на бай Тошо и му казва: - Искам да видя дали българите обичат Комунистическата партията, но не нагласено, а истински ли е. - Добре - казва му бай Тошо. Ела в България на гости, но се преоблечи така, че никой да не те познае и ще минем по места, които ти посочиш. Тръгват двамата из България преоблечени и Брежнев първо пожелал да отидат в завода за ножове в Нова Загора. Като пристигнали, работниците набързо скалъпили лозунг: "Най-големия нож - за любимия ни вожд". Позачудил се Брежнев и казал: - Много е двусмислено. Дай някъде другаде. Отиват в Перник в завод за павета. Отдалече се четял лозунг: "Най-голямото паве - за любимото ни БКП". Брежнев пак погледнал към Тошо многозначително. - Виж какво, я ме заведи в Лудницата в Раднево. Отиват и отдалече лудите вдигали лозунг: "Ний сме рожба на българо-съветската дружба."
- Кое е най-кофти за един мъж в Big Brother? - Да си затворен в един апартамент с 6 жени за три месеца и да не можеш да излъжеш, че си спал с тях
Като се напия, нямам сили да работя. Ще трябва да престана! - Да пиеш ли? - Не, да работя.
Монтаж и гаранционна подръжка на рога.
Главния недостатък на хубавите жени - това е техният недостатък.