Петък, 21 август 2026
|
Смолян
16°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Признавам си, че за последната разправия с жена ми съм виновен аз. Съпругата ми ме попита: - Какво има по телевизора? - Прах!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
За Русия е пусната нова версия на "Windows". При откриването на нови устройства(мишка, модем, cd) излиза съобщение: "Открито е ново устройство, за това трябва да се пие.."
Програмисти
03.10.2017
3,699 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама борци си говорят: - Знаеш ли, че жена ми вчера имаше рожден ден? - Еми, това е хубаво. И какво и взе? - Ами, пет лева от портмонето.
Един принц бил лудо влюбен в принцесата от съседното царство. Всеки ден той яздел с коня си до там и минавал пред двореца само и само да я види. Но принцесата не му обръщала никакво внимание. Така един ден той решил да боядисва в зелено по една част от коня си, за да и направи впечатление. Първо боядисал крака на коня в зелено, после главата и така, докато не го боядисал целия."Сега - помислил си той,- като мина през двореца и принцесата ме попита защо конят ми е зелен, аз ще и отговоря: К’во ти пука, нали те обичам!" И така на следващия ден тръгнал принцът към двореца на принцесата. Когато минавал под прозореца й, тя се показала и извикала: "Принце, обичам те!", той се обърнал и казал: "К’во ти пука, нали конят ми е зелен!"
Две блондинки яздели коне и едната попитала другата: - Скъпа, твоят кон колко конски сили е?
Седи блондинка.Изведнъж чува шум в главата и пита: -Кой е там? -Аз съм червей мозъкояд! -Какво правиш там? -Гладувам!!!
Той реши да я удиви със своите кулинарни умения и за закуска й свари омлет.