Петък, 21 август 2026
|
Смолян
15°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
забележка в бележника на Иванчо: "Пее в час по музика"
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Обява: "Заменям доберман( на три години, мъжки) за протеза за лява ръка."
Черен хумор
03.10.2017
2,025 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж се събужда в три през нощта и не се чувства добре, вика доктора. Дошъл доктора, прегледал го внимателно и казал: - Моля, да повикате децата си, адвоката си и нотариуса си. - Толкова ли съм зле? Ще умра ли? - Не, просто не искам да съм единствения глупак, който е събуден в три през нощта неизвестно защо!
Попитали един автоманиак: - Абе, брато. Може ли един трабант да развие 220 км/ч? - Може и 300. - Как? - Като го пуснеш от връх Мусала надолу.
Обаждане на системния администратор: — Не отварям Гугъл. — Свети ли ламичката на мрежовата карта? — Свети, и не е лампичка а полупроводников светодиод. — Ъъъъ, явно не е при вас проблемът.
Папараци са публикували снимка на новото тайно устройство, монтирано на яхтата на Роман Амбрамавич, което служи за предпазване от папараци.
- Новото Ви куче-пазач зло ли е? - Може да се каже! От една седмица се опитваме да си влезем в къщи.