Събота, 22 август 2026
|
Смолян
18°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Иванчо няма ли да се оженим, най-накрая с тебе. - Но защо, Марийке, толкова добре си живеем ... - Ами ... много искам да станем любовници.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Пожелания
Пожелания за Свети ВалентинНе до мен, а в мен си ти! Сърцето ми за теб тупти. За мен живот си и си радост. Без теб е празна мойта младост.Обичам те и искам да те прегърна!
Пожелания
03.10.2017
3,169 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Чък Норис поръчал Big Mac в Burger King и го получил.
Учителката пита Иванчо: - Кой е царят на животните? - Директорът на зоопаркa, госпожо!
Млад евреин яде по време на постите. Баща му се възмущава: - Как може да правиш така! Помисли си за безсмъртната си душа, която омърсяваш! - Не се притеснявай, тате, и без това и двамата с теб няма да идем в рая. Аз - защото ям по време на пости, а ти - защото рай няма.
- Защо си в толкова добро настроение тази сутрин? - В трамвайя един младеж ми отстъпи място, а после стоя над мен и по целия път ми зяпаше деколтето.
Ако шофьорите ги наемаха на работа както програмистите... ето как щеше да изглежда една обява: Длъжност: шофьор Изисквания: професионални навици на управление на леко- и тежкотоварни автомобили, тролеи, трамваи, влакове на метрото, трaктори, багери, БМП и съвременни леки/тежки танкове, на въоръжение в страните НАТО. Навици за ралийно и екстремално управление са задължителни. Опит във Формула-1 - препоръчва се. Кандидатите трябва да притежават сертификати от BMW, General Motors и Bosch, а също и дипломи за участие в големи международни ралита, но не по-стари от 2 години. Заплащанe: 300-500 лева, определя се в зависимоста от резултата на интервюто. Знания и опит в ремонт на бутални и роторни двигатели, автоматични и ръчни трансмисии, системи за запалване, бордови компютри, ABS, GPS и автомобилини аудио системи на водещи световни производители - задължително. Опит в провеждане на тенекеджийски и бояджийски работи - плюс