Петък, 21 август 2026
|
Смолян
16°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Говрят си двама в килията: - Ти за какво лежиш? - За нищо. - Всеки така разправя. - Ама аз настина за нищо! Откраднах портфейл, в който нямаше нищо!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
- По телевизията президентът обяви, че за последната година доходите на населението са нараснали с 15 процента...Уф, и аз искам да бъда население!
Политически
03.10.2017
3,534 прегледа
Следващ →
Още вицове
Обичам те, не ще да крия, обичам те нима това е грях, обичам те, пред теб ще го разкрия, обикнах те, когато те видях!
- С каква антивирусна си? - С никаква. Толкова ми е пълен диска, че няма място и за мъничък вирус.
- Може ли да си пожелаеш нещо, ако видиш падащ Windows? - Може, но желанието ще се изпълнява с бъгове.
В циганска махала отварят кино. Младо циганско семейство отива на премиерата на Tитаник. По средата на филма мъжът се разплаква.. Жена му казва: - Скъпи знам, че ти е мъчно за Леонардо ди Каприо, не плачи. - Къв ти Леонардо ди Каприо, ма, виж колко желязо отиде на вятъра..
След мача. Вземане на интервю: Репортер: - Как завърши днешния мач след ожесточената битка между двата отбора? Футболист: - Аз лично се разминах с лека диафрагма на черепа.