Събота, 22 август 2026
|
Смолян
18°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Единственият случай, когато Чък Норис е сгрешил, е когато е помислил, че е сгрешил.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Скъпи, имаше дупка в джоба ти, а аз я заших. - Това е хубаво, скъпа. Но как разбра за дупката?
Семейни
03.10.2017
3,152 прегледа
Следващ →
Още вицове
Всяка година на 21-ви декември с приятели отбелязваме края на света.
Маккейн обвинил Обама в Черен пиар!
- Ако Юда, продавайки Исус, знаеше благодарение на него, колко пари щеше да изкара църквата, то щеше да иска не 30 сребърника, а процент от продажбите. - Ти защо мислиш, че се е обесил? Този неудачник просто е станал за смях.
Бай Славчо разказва за първия си път: "Бях 13 годишен, нашите ме изпратиха на ученически лагер. Там се запознах с една мадама, тя беше най-много годинка по-малка от мене. Вечерта се натискахме зад столовата. Дори се опитах да й пусна език, почти се получи. На другия ден тя взела, че разказала на приятелките си, те на дружинните, а те взели че се обадили на родителското тяло на мацката. Баща й пристигна точно след час и половина и като ме подгони... Прескочих оградата и се втурнах в гората, ама и той по мене, упорито копеле се оказа, поне 5 км ме гони, но му избягах. Късно вечерта посмях да се прибера в лагера. Девойчето ме чакаше, за да ми се извини. Каза, да не се сърдя на баща й, че с него много ще се харесаме, бил треньор по лека атлетика. Явно съм му направил добро впечатление."
Едно момченце отишло при Дядо Поп да се изповяда... - Дядо Попе, както си вървях видях той и тя... - Това е нормално детето ми, после какво стана? - Ми продължих и видях той и той... - Да мойто момче и това се среща.. после какво стана? - Ми вървях и видях тя и тя... - И това се среща, но ако беше дошъл по-рано щеше да видиш Аз и Аз!