Петък, 21 август 2026
|
Смолян
15°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Коментатор: - Голямо предимство е да можеш да прескачаш препятствие и с двата крака. (Дейвид Колман)
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Една хлебарка лежи на пода, а друга и вика: -Много е трудно нали? -Ти пък какво разбираш, не виждаш ли , че играя брейк.
Черен хумор
03.10.2017
1,797 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един шоп отишъл в църквата да се помоли на Бог: - Боже, защо всички хубави момичета са от Пловдив? Бог му отговаря: - Незнам бе, майна!!!
Един мъж бил в Белгия на работа 1 година, връща се и жена му се постарала да го посрещне както трябва. Направила супер вечеря, свещи, шампанско, разни специалитети. Седнали те и мажът и казал "Като бях в Белгия салфетката на масата беше с златен пръстен, дребно но прави впечатление." Жената премълчала. Минала вечерята,отишли в спалнята. Послала сатенени чаршафи , ароматни свещи,романтична музика,всичко било перфектно,а мажът й пак казал "Като бях в Белгия на възглавницата имаше парченце шоколад , дребно но прави впечатление". Жената вече се вбесила и му казала "Ти докато беше в Белгия комшията беше тук, с един сантиметър му е по дълъг, дребно но прави впечатление"
При психиатъра: - И откога си плащате данъците с удоволствие?!
Странно, XXX - олимпиада, и не е в Германия!
Късно през нощта Червената шапчица се разхожда из гората и хоп- пред нея излязъл Вълкът и я пита: - Теб не те ли е страх да се разхождаш късно през нощта сама? - Какво да се страхувам? Пари нямам, а да ме чукат обичам.