Петък, 21 август 2026
|
Смолян
15°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Врачка гледа на ръка на мъж: - Виждам.... че до 47 годишна възраст ще страдаш от липса на пари! Той нетърпеливо: - И после!? - Е, после ще свикнеш.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Пиян се сблъсква с един човек. Той му удря шамар, на което пияният отвръща: - Bиж ти... нима вече съм си вкъщи?
Пиянски
03.10.2017
1,631 прегледа
Следващ →
Още вицове
Събрали се американецът, руснакът и Бай Ганьо да изразят с карикатури глада на бедния човек. Американецът на рисувал слаб, само кожа и кости човек. Руснакът нарисувал грохнал, изпит човек, протягаш ръка за хляб, а Бай Ганьо нарисувал едно кръгче с драскотини по средата. Американецът и руснакът учудени попитали: - Бай Ганьо, какво означава твоето мрежесто колело? Бай Ганьо отговорил. - Това означава, че беднякът не е ходил толкова време в клозета, че от глад задникът му е хванал паяжина.
Самолет. Двамата пилоти разговарят на включени високоговорители. - След като кацнем ще се изкъпем ще си починем ще вечеряме и после ще оправим стюардесата. Като чула това стюардесата се затичала да им каже че всичко се чува от пътниците но се спънала на пътеката и паднала. Наблизо седяла една възрастна жена и казала - Не бързай чедо те първо ще летят после ще вечерят ще се къпят че чак тогава.
Баща води първокласника на първи учебен ден. Виждат красиво момиче. Бащата казва: - Виж, Иване, какви крака има това момиче, какъв задник... Е, такива момичета спят само с отличници!
Надпис на задното стъло на автомобил: "Не викай, че карам бавно, така или иначе съм пред теб"
Пернишко семейство пристигна в Атина и така и не можа да разбере на кое му викат "безредици".