Петък, 21 август 2026
|
Смолян
16°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как мислите, какво е нарисувал художника на тази картина: изгрев или залез? - Сигурен съм, че е залез. - Защо? - Защото познавам художника - никога не се събужда преди обед.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Тъщи
- Тате, баба наистина ли ще пътува с този влак? - Стига си говорил, сине, развивай релсата!
Тъщи
03.10.2017
4,540 прегледа
Следващ →
Още вицове
В Несебър през лятото - Какво работи новият ти приятел ? - Путканвач ! - Моля ! - Кани минувачите да влязат в ресторанта.
Учител пита в час по зоология: - Иванчо, към кое семейство се отнася кобрата очиларка? - Към семейството на късогледите - отговорил ученикът.
Социологическо проучване сред митничарите. Въпрос: - Колко времe ви трябва да закупите BMW? Първият митничар: - Не по-малко от три месеца. Вторият митничар: - Поне пет месеца. Третият митничар (след кратък размисъл): - Не по малко от пет години. - ??? - Все пак BMW е голяма фирма.
- Защо се покачва рейтинга на сапунката "Перла"? - Защото много омръзна сапунката "Борисов - Станишев"...
Жена дава на мъжа си пари да купи нова ютия. Той обаче отива в кръчмата и ги пропива. Събужда се в кръчмата чак на сутринта и се сеща за ютията. Отива в магазин за техника и моли продавачката: - Моля ви се дайте ми една ютия. Пропих парите, а жена ми ще ме убие. - Добре. - съгласила се продавачката - Ето какво ще направим. Ще сложа ютията на масата, а ти ще удариш с оная си работа по масата. Ако ютията подскочи е твоя, но ако не стане ще ти отрежа патката. Оня замахнал с оная си работа ударил по масата и ютията подскочила. Доволен се пребира вкъщи и показва ютията на жена си. Тя е малко учудена, но не задава въпроси. Лягат си двамата, но на сутринта жената се събужда от някакво думкане в кухнята. Отива там и гледа мЪжа си. Пита го: - Кво правиш бе? - Нищо бе. Тренирам за хладилник.