Петък, 21 август 2026
|
Смолян
15°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Синът на една мутра иска пари от баща си: - Дай ми, тате, пари за кино. - Колко? -пита бащата - Ей толкова! - и показва с палеца и показалеца нужната дебелина на пачката. - Вземи си от стаята, сине! - От коя? - От която и да е!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Учителката пита Иванчо: - Кой е коренът на думата кокиче? - Луковицата, госпожице.
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,845 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един човек спечелил голяма сума от тотото и решил да си купи игрище за голф. За да се научи да играе наел голф учител със световна слава. Преподавателят му дал първите си наставления: - Това е стик? Това е топка? Виждате ли онова знаменце ей там в далечината. Целта на спорта е да ударите топката със стика и да я изпратите възможно най-близо до дупката, която е точно до знаменцето. Начинаещият удря по топката и тя застава точно на ръба на дупката. - Страхотно! - казва учителят - За малко дори щяхте да я вкарате. - По дяволите. Нали ти ми каза, само да я доближа до дупката.
Мъжът никога не трябва да се оплаква от две неща: от жената и колата. Сам си ги е избирал!
Министерството на здравеопазването уведомява, че безплатно лечение има за всички граждани - лечебен глад и уринотерапия.
Гледам реклами на белина по телевизията...Вече повече от десет години рекламират белина без хлор. Въпрос: Откъде ги намират тези млади дебилки, които ахкат: "Толкова бяло? И без хлор?!?!"
Чужденец спира в едно забутано селце и пита местен жител: — На какво разстояние е най-близкият град? — На 2 километра птичи полет. — А на колко километра ще бъде, ако трябва да се ходи по земята и да се търкаля спукана гума?