Петък, 21 август 2026
|
Смолян
16°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Eдна жена не се била избръснала под мишниците. Качва се тя в рейса, хваща се за горните дръжки, а до нея стой един пиян. Започва той да я душка, души, души и изфъфля: - Ееебатти шпагата.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
В памет на починалия президент на Венецуела Уго Чавес, ръководството реши да смени името на страната на Угославия.
Черен хумор
03.10.2017
1,509 прегледа
Следващ →
Още вицове
Добрият мъж възпитава добра жена. Японска поговорка
Според непотвърдена информация министър Петков е получил над 100 смс-а с текст „Кажете НЕ на запалките, изберете българския кибрит!” От пресцентъра на МВР съобщиха, че се забранява да се пита Румен Петков дали има огънче и запалка, защото министъра бил много чувствителен на тази тема. До преди няколко дни всички се чудихме кой от системата на МВР е корумпиран или е свързан с мафията. Сега цяла България се чуди кой не е свързан. Ох само проблеми. По нареждане на министъра всички служители на МВР се задължават да играят на играта „Дай бабо огънче”! Вчера партия Атака направи грандиозен митинг. След него събралите се да слушат речта на Волен Сидеров стотици хиляди хора се качиха в един голф двойка и отпрашиха в неизвестна посока. Вчера цял ден Румен Петков ходи из дебрите на своето министерство с незапалена цигара в уста. Цял ден никой не посмя да му предложи запалка да си запали.
Искате да се скарате с вашата половинка? Изпратете sms с текст от рода на:"Обичам те!" А малко по-късно, още един с текст: "Извинете, объркал(а) съм номера"
- Защо този депутат е толкова богат? - Има си добър бизнес. - Какъв? - Продава тези, които са го купили.
Как коментира темата за изборния ден: -циганите - На нас в махалата ни дадоха пари за да гласуваме -политиците - Ние припомнихме на хората в бедните квартали за едни много велики българи, като Алеко Константинов, Пенчо Славейков, Стефан Стамболов, Петър Берон.