Петък, 21 август 2026
|
Смолян
15°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Смолян
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В баровски фризьорски салон: - А сега, госпожо, да започнем с рентгенова снимка на главата ви...
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Телефонен разговор: — Ало! Ще се омъжиш ли за мене? — Да! А кой се обажда всъщност?
Разни
03.10.2017
2,430 прегледа
Следващ →
Още вицове
След двадесет години брак мъж и жена заминават на Бахамите. От агенцията ги питат: - Какво ще желаете? - А какво ще ни предложите? - пита мъжът. - Кораб с луксозни каюти със спални, отделни санитарни възли, баните са с джакузи има и сауна, както и самостоятелен солариум. - Добре, съгласни сме. - В една каюта ли да ви сложим или искате отделни каюти. - Отделни кораби, ако обичате! - казал мъжът.
- Може ли човек да умре от компютърен вирус? - Зависи чий компютър е заразил.
Иванчо се явява на изпит по анатомия, ама не знае нищо. Профсорът разбрал това и казал: - Ако легнеш на масата вместо труп, по който да изпитвам студентите, ще ти пиша 3. Иванчо се съгласил. Съблякъл се, легнал и го покрили с чаршаф. Влиза Марийка и й се пада да говори за мъжки полов член. Професорът открива само члена и Марийка възкликва: - Че кога е умрял Иванчо? Професорът се опулил: - От къде разбра пък, че е Иванчо? - Само аз в института имам такова червило.
Рибар се връща със семейството си от риболов и го питат. - Успешен ли беше риболова? - Да, тъщата се удави!
Чък Норис се качил без билет в тролей 9. Дошла контрольорката Гичка от Горубляне и го подканила любезно да си покаже билета - Ш-ш-ш, билет имаш ли уа? Чък Норис демонстративно извадил монета от един лев, сложил я в перфоратора и с мощен тупаник я перфорирал. Гичка хванала перфорираната монета, скъсала я с ръце на две и дала продупчения край на Чък Норис.